Objednat se

Andělika čínská - ženský ženšen

Martina Mimrová

Andělika čínská se používala již v 6. století př. n.l. především v Číně a Japonsku zejména při léčbě ženských onemocnění. Používá se pro posílení krevního oběhu, proti zácpě, anemii, vysokému krevnímu tlaku, cukrovce, plicním chorobám, onemocnění ledvin a pro celkové posílení lymfatického systému.

Účinky Anděliky čínské

 • pomáhá při klimakteriu

 • menstruační potíže

 • proti vysoušení poševní sliznice

 • usnadňuje porod

 • vyrovnává ženský hormon

 • pomáhá při poruchách srážlivosti krve

 • uklidňuje

Rostlina bývá někdy pro svůj vynikající účinek, zejména při ženských obtížích, označována jako ženský ženšen. Extrakt z kořene se využívá při nepravidelné, nedostatečné nebo naopak příliš silné menstruaci. Lidové léčitelství v tomto ohledu dále uvádí, že přispívá např. k rovnováze ženských hormonů, má vliv na velikost poprsí (podporuje zdravou produkci progesteronu, který je dalším významným faktorem zdravého vývoje prsou), podporuje činnost žláz s vnitřní sekrecí, usnadňuje porod, upravuje nepravidelnou a bolestivou menstruaci. Má uklidňující účinky, pomáhá vypudit zbytky placenty po porodu, odstraňuje návaly horkosti a další klimakterické příznaky a pomáhá proti vysušení poševní sliznice. Angeliku čínskou ale nesmí užívat pacienti, kteří mají potíže se srážlivostí krve a užívají např. Warfarin.

Používanou částí anděliky čínské je především kořen.

V kterých produktech najdete anděliku?

Výborná čajová směs s andělikou (pro více informací klikněte na odkaz Bylinný čaj)
 Bylinný čaj

Komplex bylin v čajové směsi děhel a tužebník pochází až z daleké oblasti altajského pohoří. Podle legend se v údolí pod horou Bělucha nachází vstup do duchovního světa Šambala. Magie místa už od pradávna láká tibetské mnichy a lidové léčitele ke sběru divoce rostoucích bylin. Člověkem nedotčená příroda a čerstvý čistý vzduch tu vytváří optimální podmínky pro jejich unikátní sílu a účinky.

Směs s andělikou a tužebníkem je vyladěná ženám na míru. Posiluje jejich fyzickou i duševní kondici.

 • Optimalizuje trávení

 • Podporuje metabolismus

 • Působí na dýchací cesty

 • Harmonizuje močové cesty

 • Působí mírně močopudně

 • Napomáhá k duševní rovnováze

 • Přispívá ke klidnějšímu spánku

Unikátní bylinné vložky - obklady (pro více informací klikněte na odkaz Bylinné vložky)
Bylinné vložky

Vložky vynikají vysokým obsahem přírodních látek. Nabídnou vám pohodlí a příjemný pocit sucha.

Obsahují unikátní patentovaný koncentrát bylinných výtažků.

Optimalizují menstruační cyklus a ulevují od nepříjemného tlaku v podbřišku, mají antimykotické a antibakteriální vlastnosti, pomáhají tlumit premenstruační syndrom a slouží jako prevence před gynekologickými problémy a snižují podrážděnost, horkost nebo napětí.

Jsou z prodyšné vrstvy ze 100% přírodní bavlny nebělené chlórem. Obsahuje membránu s fytoncidy - přírodními látkami s antibakteriálními účinky a esenciálními oleji. Vložka je doslova bylinným obkladem s příjemnou vůní.

Vložka Energie bylin obsahuje výtažky ze 49 rostlin, kterých si pro jedinečné vlastnosti cení i tradiční čínská medicína. Přírodní cestou tak ulevíte od menstruačních obtíží a navíc se dlouhodobě staráte o zdraví intimních partií.

Tyto vložky jsou buď tenoučké intimky pro každodenní použití nebo menstruační vložky denní a noční.

Díky těmto vložkám jsem se zbavila dlouhotrvajících bolestí v podbřišku, nepříjemných výtoků a pomáhají mi s potížemi blížícího se klimakteria. Bez nich už si nedovedu představit normální den. Prostě patří ke mně!


Máte otázky? Napište mi.

Pro dotaz klikněte ZDE