Objednat se

Havajská masáž Lomi Lomi

60 minut - 600,-/780,-

 Havajská masáž je považována za perlu mezi masážemi. Vždyť název Lomi Lomi znamená laskavé ruce nebo také laskavá předloktí. Techniky této masáže pochází z Havajských ostrovů. Používají se velmi plynulé, měkké i hloubkové hmaty, využívají se nejen prsty a dlaně, ale především celá předloktí. 
Havajská masáž se však mění podle potřeb klienta a to svou dynamikou, hloubkou tlaků na tkáň i samotnou délkou masáže. Může být vedena velmi jemně, vyvážené a zklidňující dotyky jsou plynulé, pak přináší 
Havajská masáž opravdovou relaxaci a nerušený zážitek z exotické masáže. 
Havajská masáž má navíc přímý pozitivní dopad na celý svalový systém těla. Uvolňuje a natahuje napjaté, zkrácené svaly a pomáhá tak obnovit přirozenou pružnost těla. Nepoužívané a ochablé svaly havajskou masáží zpevňujeme. Fyzický efekt se také projevuje na činnosti lymfatického systému, masáž pomáhá tělu lépe vylučovat kyselinu mléčnou a další chemické odpadní látky, které způsobují pocit nepohody v kloubech a svalech. 
Havajské masáže působí blahodárně na vaši mysl a emoce. Nahromaděné napětí v těle je uvolněno a zátěž je odstraněna, což má za následek zvýšený pocit lehkosti a štěstí. Tyto emocionální posuny mají souvislost s hormonálními změnami, k nimž v těle během masáže dochází. Někteří klienti, hovoří o pocitu hlubokého míru, klidu a vnitřní vyrovnanosti, nebo se alespoň cítí ve svém těle uvolněně a pohodlněji.
Jaké má účinky
Stimuluje proudění krve i lymfy. 
Zrychluje odplavení odpadních látek.
Uvolňuje napětí svalů, ale i psychiky.
Přispívá k hluboké regeneraci organismu.
Člověka výrazně zklidňuje.
Dostává do harmonie tělo i mysl.