Objednat se

Nabídka masáží

Zde si můžete vybrat s nabízených masáží. 

Pokud si nejste jistí, který typ masáže by Vám vyhovoval, vyberte masážní koktejl, kdy se pomocí různých typů masáže pokusím ulevit od problému. Cena je uvedena za 60 minut masáže, pokud není uvedeno jinak.

První částka je ve studiu v Jesenice a druhá v KCK Salve (Praha 2)

IČO: 06752187

Dornova metoda a Breussova masáž

Efektivní technika regenerace páteře, možnost nápravy skoliózy. Náprava statiky těla, pomoc při bolestech kloubů a úleva od blokád páteře.

Uvolnění páteře a regenerace plotének

600,-/780,-

Masáž Lávovými kameny

Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce harmonizuje a relaxuje. Prohřívá celé tělo a detoxikuje organizmus

800,-/v kck není možná

Sportovní masáž

Masáž vhodná pro sportovce i pro netrénované, kteří chtějí začít s nějakým pohybem. Lze si vybrat mezi tvrdší přípravnou masáží nebo masáží odstraňující únavu..

600,-/780,-

těhotenská masáž

Jemná masáž vhodná pro maminky ve druhém a třetím trimestru těhotenství.

50 min.

500,-/650,-

Čínská masáž

Čínská masáž patří k nejstarším léčebným prostředkům v historii lidstva. Působí kladně na centrální nervový systém a na většinu orgánů v těle. Kombinace rozproudění energetického toku v těle a stimulace akupresurních bodů, které ovlivňují určité orgány. Masáž je velmi účinnou pomocí pro řešení různých potíží. Tlak na určité body můžete cítit bolestivě, ale po několika ošetření se citlivost bodů zmenšuje.

600,-/780,-

Havajská masáž

Relaxační masáž celého těla, vyvolávající hluboký terapeutický účinek, který odstraní napětí, odbourá stres a nabije tělo a duši pozitivní energií. Havajská masáž se považuje za perlu mezi masážemi.

600,-/780,-

Antistressová masáž hlavy

Zbavuje stresu, napětí a odstraňuje migrénu. Pomáhá proti depresím a úzkostným stavům. Zlepšuje stav pokožky hlavy, vlasy jsou hustší, lesklejší a kvalitnější.

30min

300,-/390,-

Masáž plosek nohou

Reflexní masáž chodidel je jednou z nejúčinnějších metod alternativní medicíny. Metoda reflexní masáže chodidel vychází z poznatku, že všechna zakončení lidského těla vyúsťují do reflexních plošek, které odpovídají příslušným orgánům nebo oblastem těla. Tlakem na danou plochu nebo bod se přenáší signál na příslušný orgán. Účinek se dostavuje okamžitě, což má velký význam při bolestech nebo akutních problémech. Ve studiu v Jesenici je možné využít před masáží i hydromasáž (10 min.)

30min

300,-/390,-

Diagnostika

Diagnostika vertebrogenních obtíží v oblasti bederní páteře a pánve, hrudní páteře a krční páteře. Využití různých technik ke zlepšení funkce páteře.

30min

300,-/390,-

Kineziotaping

Zbavení akutní i chronické bolesti, otoků a rychlejší hojení krevních výronů.
Lepší hojení jizev po operacích, omezení tvorby srůstů. Preventivní stabilizace před sportovním výkonem. Vadné držení těla či nohou (především u dětí), ploché nohy, úleva při skolioze. Odlehčení těhotenského bříška, bolesti v bedrech u těhotných, regenerace po porodu a pomoc při stagnaci laktace.

1 cm tejpu s masáží/1cm tejpu bez masáže

2,-/3,-

ultrazvuková terapie

Ultrazvukové vlnění může stimulovat produkci kolagenu, který je hlavní složkou šlach a vazů. Redukuje svalové spasmy, urychluje proces hojení a omezuje bolest.

Více informací ZDE

10 min k masáži

100,-/130,-

masážní koktejl

Kombinace různých technik, zaměřených na akutní nebo chronický problém.

každých 10 min. (doporučená délka terapie je 30 minut a více)

100,-/130,-