Objednat se

Zatočte s vráskami

Martina Mimrová

Při pohledu do zrcadla se vám to možná zdá nemožné, ale i hluboké vrásky se dají zmírnit. Jen jim musíte každý den věnovat trochu času a péče. Dostatečná hydratace podpoří pružnost pokožky a navrátí jí mladistvější vzhled. Uvidíte, že nic není ztraceno. Takže jak na hluboké vrásky?
Pouze dobře vyčištěná pleť bude schopná správně absorbovat krémy a další kosmetické přípravky, do kterých vkládáte tolik nadějí. I ten nejdražší krém vám nebude fungovat, pokud pleť bude plná nečistot.

Každý večer byste měli pleť důkladně odlíčit a vyčistit. Ať už je hodně po půlnoci, jste nemocní nebo se vám prostě jen hrozně nechce! Pokožka přes den absorbuje hodně nečistot, ztrácí potřebnou vlhkost a ucpávají se jí póry.

Pokud mluvím o čištění pleti, určitě nemyslím mýdlo a vodu! Ženy se sušší pokožkou by měli používat výhradně krémové produkty, které se snadno smývají, pro ženy se smíšenou nebo mastnou pokožkou se hodí čas od času i velmi šetrné gelové nebo pěnové čisticí přípravky, které pleť osvěží. Obecně jsou lépe snášeny produkty bez, či s velmi jemnou vůní a samozřejmě bez alkoholu.

Přes den na naší pleti ulpí mnoho nečistot, prachu, ale především kožního mazu a toxinů, kterých se zbavuje naše tělo. A i když právě nemáte kompletní make-up nebo se nelíčíte vůbec, je potřeba pleť důkladně vyčistit, aby mohla regenerovat. Měla by být vyčištěná do hloubky, aby póry nezůstaly zanesené.

Jdeme tedy na to

  1. Odlíčení - oči a rty očistěte pomocí tampónku s micelární vodou a pleť celého obličeje čistícím mlékem či pěnou (nanést na vlhkou pleť a krouživými pohyby masírovat a pak opláchnout vodou)

  2. Peeling - 2x do týdne můžete použít enzymatický peeling

  3. Tonizace - na závěrečné dočištění použijte vhodné tonikum na tamponek

  4. Maska - udělejte si kůru na několik dní. Každý den si dopřejte masku až po dobu 10 dní. Použít můžete plátýnkovou masku, krémovou masku nebo masku slupovací (slupovací masku si nedělejte denně, pouze obden).

  5. Sérum - Pleťové sérum představuje skvělý způsob jak zefektivnit péči o pokožku a získat rychlejší a viditelnější výsledky. Na rozdíl od krémů, séra obsahují mnohem víc aktivních látek. prostě jsou skvělým pomocníkem pro pleť díky vysoké koncentraci aktivních a výživných látek, které okamžitě pronikají do pokožky. Sérum naneste a nechte vsáknout.

  6. Oční krém - Jemná kůže kolem očí je k tvorbě vrásek nejnáchylnější. Neobsahuje žádné potní ani mazové žlázy, takže se rychleji vysuší a podráždí. Mimické vrásky i únava se na ní projeví mnohem rychleji.

  7. Pleťový krém - Denní a noční krém vyplní hluboké vrásky a ochrání vaši tvář před dalším stárnutím.

  8. Závěrečná péče - Perfektní podkladová báze pod make-up působí jako povrchový ultra-lifting a rychle vypíná pleť, která vyžaduje korekci. Přípravek vizuálně vyrovnává drobné vrásky a velké vrásky se stávají méně viditelné.

POZOR! Pleť ošetřujte nejen večer, ale i ráno. I během noci dochází k zanesení pórů.

A co používám já?

Čištění a tonizace

Tyto produkty používám nejčastěji
Micelární vodaPleťová čistící pěna Vita DermFucoidan čistící mléko na obličej a dekoltPeeling na pleť z tibetských bylin s výtažky z šafránuCollagen active - jemné hydratační tonikum z kolagenuRegenerační tonikum s mucínem hlemýžďů

Oční krémy a séra

I zde jsou moje nejoblíbenější
Regenerační sérum v kapslích na pokožku kolem očíLiftingový krém na kontury očíBOTOLUXE Vyplňující krém pro pleť kolem očíSérum na pleť s proteiny hedvábíHyaluronové sérum na pleťPleťová esence s kolagenem a mořskými řasami

Pleťové krémy

A ještě mé oblíbené pleťové krémy
BOTOLUXE hydratační gel - stříbrnýBOTOLUXE revitalizační gel - zlatýIntenzivní liftingový krém na obličejFUCOIDAN anti-aging krém na obličejVícefunkční krém na obličej s mucinem hlemýžďůDenní krém na obličej Senzace

A na konec ještě masky!

Masky, které používám nejčastěji
Pleťová maska Vinná terapiePleťová maska Levandulová ProvenceMaska na obličej s mucinem hlemýžďůPleťová maska MišpuleSlupovací maska s extraktem placentyČisticí zlatá slupovací pleťová maska

Máte nějaké otázky? Potřebujete poradit?

Napište mi email nebo mi zavolejte. Ráda Vám poradím.

Klikněte ZDE